آموزشگاه هنرهای تجسمی موحدی سیرجان

آموزش انواع هنرهای تجسمی موحدی در سیرجان


کد شناسایی:


3019176012

طراحی ، نقاشی ، معرق ، قلم زنی روی فلز ، و هنرهای تجسمی با مجوز درجه یک از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


رشته های آموزشی :


آموزش طراحی با تمام تکنیک ها ،


مداد ، زغال ، خودکار ، قلم آئنی ، راپیت ،

نقاشی با تمام تکنیکها :


رنگ روغن ، مداد رنگی ، پاستل ، آبرنگ ،

مینیاتور ( نگار گری ):


شامل تذهیب ، شعیر ، مجلس نگاری ، قلم زنی روی مس ، فولاد

انواع معرق :


معرق رومی کوبی :


سطح زرین ، سطح چوب ، جایگزینی 
[آموزشگاه هنرهای تجسمی سیرجان ][هنرهای تجسمی سیرجان ][آموزش هنرهای تجسمی سیرجان ][آموزش هنرهای تجسمی ][هنرهای تجسمی سیرجان ][طراحی درسیرجان ][نقاشی درسیرجان ][معرق درسیرجان ][قلم زنی روی فلزدرسیرجان ]

دانلود رزومه کاري و نمونه کارهاي اين آگهي ( فاقد لينک ) دانلود ليست قيمت اين اگهي ( فاقد لينک )
دانلود کليپ اين آگهي ( فاقد لينک ) دانلود مقاله ي اين آگهي ( فاقد لينک )
تاريخ به روز رساني ۲۹ تیر ۹۸
تاريخ انقضا ۲۸ مرداد
کارشناس فروش 117
تعداد نمايش 11538
آموزشگاه طراحی موحدی در سیرجان آدرس وشماریه هنرهای تجسمی در سیرجان آموزش خطاطی سیرجان آموزش هنرهای تجسمی آموزشگاه های هنری در سیرجان ادرس کلاس طراحی سایت در سیرجان آآموزشگاه حوض نقاشی سیرجان آموزش هنر های تجسمی در سیرجان لیست اموزشگاه خیاطی در سیرجان کلاس نقاشی در سیرجان آموزشگاه نقاشی موحدی اموزشگاه نقاشى درسيرجان اموزشگاه نقاشی سیرجان آموزشگاه نقاشی و طراحی در سیرجان اموزشگاه نقاشی موحدی در سیرجان آموزشگاه هنرهای تجسمی سیرجان اموزشگاه نقاشی موحدی در سیرجان بهترین آموزشگاه نقاشی در سیرجان أدرس آموزشگاه موسیقی سیرجان اموزشگاه ارایشگری در سیرجان کلاس طراحی و نقاشی در سیرجان کارهای هنری علی موحدی لیست آموزشگاههای نقاشی در کرمان لیست اموزشگاه های ارایشگری بانوان سیرجان اموزشگاه های هنرهای تجسمی درکرمان موحدی سیرجان نقاشی ادرس اموزشگاه نقاشی در کرمان آموزشگاه هنر در پرستار سی دی های آموزشی هنرهای تجسمی آموزش خصوصی هنرهای تجسمی آموزشگاه هنر های تجسمی موحدی سیرجان علی موحدی نقاش سی دی فروشی های سیرجان آتلیه نقاشی باران سیرجان لیست ادرس اموزشگاه یادگیری موتور بنز اموزش هنر های تجسمی کار با فوم تابلو هاي نقاشي اقاي موحدي هنرهای تجسمی سیرجان ادرس سی دی فروشی رقص در سیرجا ن استان کرمان اموزشگاه ریاضی سیرجان
اگر سوالي داريد بپرسيد
avatar

شهر کرمان

03453225641
آقای علی موحدی
آشنایی با تولید واشر سیل القایی

آشنایی با تولید واشر سیل القایی

همانطور که می دانید برای نگهداری از محتویات محصولات و محتویات از واشر سیل القایی استفاده می شود. واشر سیل القایی نوعی درپوش است که طی روندی خا...(ادامه)

کابل کواکسیال دیجیتال

کابل کواکسیال دیجیتال

بدون شک با مراجعه به مقالات موجود در سایت اطلاعات زیادی در مورد کابل کواکسیال و انواع آن به دست می آورید و در این مقاله می خواهیم شما را با...(ادامه)

مهم ترین مشخصات دستگاه قطعه شویی

مهم ترین مشخصات دستگاه قطعه شویی

آیا می دانید دستگاه قطعه شویی چه مشخصاتی دارد؟ همانطور که می دانید دستگاه قطعه شویی یکی از مهم ترین و کاربردی ترین دستگاه های صنعتی است که برای ...(ادامه)

آشنایی با فواید کابل کواکسیال

آشنایی با فواید کابل کواکسیال

همانطور که می دانید کابل کواکسیال بسیار مفید و کاربردی است. برای ایجاد ارتباط میان رسانه ها و دیتا ها می توان از کابل کواکسیال استفاده نمود. ...(ادامه)

آشنایی با کابل شبکه Nexans CAT 6

آشنایی با کابل شبکه Nexans CAT 6

همانطور که می دانید کابل شبکه انواع بسیار گوناگونی دارد و شما باید بنا به نیازی که به کابل شبکه دا...(ادامه)

نکات ایمنی در استفاده از دستگاه تراش

نکات ایمنی در استفاده از دستگاه تراش

قبل از انجام کار با هر ماشینی آموزشهای لازم در زمینه کار با ماشین و اصول ایمنی مورد نیاز را فرا بگیرید. قبل از به کار انداختن ماشین، اهرم های تنظیم حرکات مختلف را به دقت کنترل نمایید. قاب های محافظ را...(ادامه)

نکات مهم در انتخاب سقف شیبدار

نکات مهم در انتخاب سقف شیبدار

آیا می دانید در هنگام انتخاب سقف شیبدار به چه نکاتی باید توجه کنید؟ نحوه انتخاب سقف شیبدار می تواند در نوع سازه شما بسیار موثر باشد.   در ...(ادامه)

آشنایی با دستگاه کف تراشی و قطعه شویی

آشنایی با دستگاه کف تراشی و قطعه شویی

پیشرفت علم و تکنولوژی باعث شده است تا دستگاه های منحصر به فردی از جمله دستگاه قطعه شویی و کف تراشی تولید شود. این دستگاه محصولی از ...(ادامه)

سایر کاربرد های سولفات آلومینیوم

سایر کاربرد های سولفات آلومینیوم

همانطور که می دانید استفاده از سولفات آلومینیوم برای از بین بردن آلودگی های آب بسیار کاربردی است. علاوه بر آلومینیوم سولفات کاربرد های بیشمار بسیار دیگ...(ادامه)

آخرين آگهي هاي ارسالي گروه آموزش طراحي و نقاشي
ترتيب براساس
تعداد نمايش در هر صفحه: