7چیزی که نباید مردان در فصل بهار بپوشند


7چیزی که نباید مردان در فصل بهار بپوشندامروز در کنار شما هستیم تا به شما بگوییم به جای کفش های کالج قشنگتان و شلوارک گشادتان چی بپوشید!!اغلب وقتی به مردان می گوییم چه لباس هایی را نپوشند این سوال برایشان پیش می آید که به جای آن چی بپوشند.؟خب بیشتر از این سوال نپرسید: ما اینجاییم تا به شما پاسخ دهیم به جای کالج قشنگتان و شلوارک گشادتان چی بپوشید.در اینجا به شما 7 موردی که نباید در این فصل بپوشید را نشان خواهیم داد، و اینکه چه لباس هایی را جایگزین آنها کنید.مشکل: شلوارک لیراه حل: شلوارک های کوتاه بالای زانومدت زیادی است که شلوارک های لی از مد افتاده، اما هروقت که این را می گوییم این صدا را می شنویم: "پس چی بپوشم"اجازه دهید تا شلوارک هایی را به شما معرفی کنم که وحشتناک به نظر نمی رسند. شلوارک های ساده و تنگ تا بالای زانو. ( برای بیشتر پسران مناسب است قد شلوارک ممکن است تا 25 سانت یا کوتاه تر باشد بستگی به قد افراد دارد).  تنگ بودن این شلوارک ها مثل شلوارک های لی زشت نیست و کوتاهی این شلوار باعث می شود که به نظر نرسد می خواستید شلوار پارچه ایی بپوشید.مشکل: کفش کالجراه حل: کفش های راحتی چرم مدت هاست که کفش های کالج از مد افتاده اند، آنها مارا یاد کالج می اندازند. خیلی وقت است که دیگر کالج مناسب شما نیست و باید جای آن را با یک کفش دیگر عوض کنید.ما از صمیم قلب به شما پیشنهاد می دهیم که کفش های راحتی چرم را انتخاب کنید که ویژگی هایی شبیه به کفش قبلی دارند ولی شیک تر و به مد روز نزدیک تر اند. مشکل: تیشرت های طرح دار گرافیکیراه حل: تیشرت های مردانه ساده و راحت.تیشرت های طرح دار گرافیکی جزو آثار باستانی اوایل قرن به شمار می آیند. ما دیگر آنها را نمی پوشیم و حالا زمان آن رسیده تا شما نیز دیگر آنها را نپوشید. حتی یک تیشرت ساده مردانه قدیمی خیلی بهتر از آنهاست.مشکل: هودی های سایز بزرگراه حل: یک کت زیباهودی بدترین چیزی است که شما برای گرم شدن ممکن است بپوشید. غیر ممکن است که لباسی را از حالت کژوال و غیر رسمی پایین تر بیاوریم، هودی ذاتا حالت بگی وگشاد دارد و اندازه هم نیست.به جای آن سعی کنید یک ژاکت یا کت جین ، که می توانید آن را روی تیشرت بپوشید، سویشرت یا حتی یک کت پشمی بپوشید. به نظر ما کت جین بهترین گزینه برای فصل پاییز و بهار می باشد.کفش سفید بهتر از کفش رانینگمشکل : کتانی های رانینگ مخصوص دویدنراه حل: کفش های سفید و تمیزبسیاری از مردان کتانی های رانینگ وحشتناکی می پوشند چون انتخاب دیگری ندارند.کفش های سفید انتخاب بسیار خوبی است و از نظر همه بسیار زیباست. با هر مقدار پولی می شود یکی از آنها را خرید.مشکل:شلوار لی های گشادراه حل: شلوار لی های تنگ و تیره رنگوقتی نمی دانید با شلوار لی چه کنید بعضی از لی های گشاد و زشت را خریداری می کنید که اصلا به شما نمی آید.وقتی می دانید باید چه کار کنید، لی های تنگ و تیره رنگ را می خرید تا به مرور زمان با شست و شو و پوشیدن روشن شوند. اگر خیلی رنگش رفت یکی جدید بخرید. به همین راحتی...مشکل: پیراهن های پیژ امه اییراه حل: هر پیراهن قشنگ دیگریبسیاری از مردان فکر می کنند که برای رفتن به مهمانی و لب دریا باید این مدل پیراهن ها را بپوشند.حقیقت این است که به کمد لباس خاصی نیاز ندارید، به جای پیراهن های رنگارنگ و طرح دار یک پیراهن ساده با کیفیت بالا و دکمه دار را انتخاب کنید .این پیراهن ها بهتر هستند و برای هر موقعیت و مکانی مناسب اند. 

تاريخ به روز رساني پنجشنبه, ۱۱ دی ۴۸
تاريخ درحج ۱۱ دی ۴۸
نوشته شده
تعداد نمايش 2933
اگر سوالي داريد بپرسيد
avatar
captcha

خبر

تازه هاي خبر(مشاهده کامل)
آشنایی با تولید واشر سیل القایی

آشنایی با تولید واشر سیل القایی

همانطور که می دانید برای نگهداری از محتویات محصولات و محتویات از واشر سیل القایی استفاده می شود. واشر سیل القایی نوعی درپوش است که طی روندی خا...(ادامه)

کابل کواکسیال دیجیتال

کابل کواکسیال دیجیتال

بدون شک با مراجعه به مقالات موجود در سایت اطلاعات زیادی در مورد کابل کواکسیال و انواع آن به دست می آورید و در این مقاله می خواهیم شما را با...(ادامه)

مهم ترین مشخصات دستگاه قطعه شویی

مهم ترین مشخصات دستگاه قطعه شویی

آیا می دانید دستگاه قطعه شویی چه مشخصاتی دارد؟ همانطور که می دانید دستگاه قطعه شویی یکی از مهم ترین و کاربردی ترین دستگاه های صنعتی است که برای ...(ادامه)

آشنایی با فواید کابل کواکسیال

آشنایی با فواید کابل کواکسیال

همانطور که می دانید کابل کواکسیال بسیار مفید و کاربردی است. برای ایجاد ارتباط میان رسانه ها و دیتا ها می توان از کابل کواکسیال استفاده نمود. ...(ادامه)

آشنایی با کابل شبکه Nexans CAT 6

آشنایی با کابل شبکه Nexans CAT 6

همانطور که می دانید کابل شبکه انواع بسیار گوناگونی دارد و شما باید بنا به نیازی که به کابل شبکه دا...(ادامه)

نکات ایمنی در استفاده از دستگاه تراش

نکات ایمنی در استفاده از دستگاه تراش

قبل از انجام کار با هر ماشینی آموزشهای لازم در زمینه کار با ماشین و اصول ایمنی مورد نیاز را فرا بگیرید. قبل از به کار انداختن ماشین، اهرم های تنظیم حرکات مختلف را به دقت کنترل نمایید. قاب های محافظ را...(ادامه)

آگهي هاي ويژه گروه
آخرين خبرهاي ارسالي
ترتيب براساس
تعداد نمايش در هر صفحه:

آشنایی با تولید واشر سیل القایی

همانطور که می دانید برای نگهداری از محتویات محصولات و محتویات از واشر سیل القایی استفاده می ...

98

پنجشنبه

۱۱ دی ۴۸

کابل کواکسیال دیجیتال

بدون شک با مراجعه به مقالات موجود در سایت اطلاعات زیادی در مورد کابل کواکسیال و انواع آن به دست می ...

84

پنجشنبه

۱۱ دی ۴۸

مهم ترین مشخصات دستگاه قطعه شویی

آیا می دانید دستگاه قطعه شویی چه مشخصاتی دارد؟ همانطور که می دانید دستگاه قطعه شویی یکی از مهم ...

84

پنجشنبه

۱۱ دی ۴۸

آشنایی با فواید کابل کواکسیال

همانطور که می دانید کابل کواکسیال بسیار مفید و کاربردی است. برای ایجاد ارتباط میان رسانه ها و دیتا ...

259

پنجشنبه

۱۱ دی ۴۸

آشنایی با کابل شبکه Nexans CAT 6

همانطور که می دانید کابل شبکه انواع بسیار گوناگو ...

280

پنجشنبه

۱۱ دی ۴۸

نکات ایمنی در استفاده از دستگاه تراش

قبل از انجام کار با هر ماشینی آموزشهای لازم در زمینه کار با ماشین و اصول ایمنی مورد نیاز را فرا بگیرید. قبل از به کار انداختن ماشین، اهرم های تنظیم حر ...

252

پنجشنبه

۱۱ دی ۴۸

نکات مهم در انتخاب سقف شیبدار

آیا می دانید در هنگام انتخاب سقف شیبدار به چه نکاتی باید توجه کنید؟ نحوه انتخاب سقف شیبدار می تواند د ...

273

پنجشنبه

۱۱ دی ۴۸

مزیت های استفاده از دستگاه قطعه شویی

استفاده از  ...

294

پنجشنبه

۱۱ دی ۴۸

آشنایی با دستگاه کف تراشی و قطعه شویی

پیشرفت علم و تکنولوژی باعث شده است تا دستگاه های منحصر به فردی از جمله دستگاه قطعه شویی و کف تراشی ...

336

پنجشنبه

۱۱ دی ۴۸

سایر کاربرد های سولفات آلومینیوم

همانطور که می دانید استفاده از سولفات آلومینیوم برای از بین بردن آلودگی های آب بسیار کاربردی است. علا ...

399

پنجشنبه

۱۱ دی ۴۸

ترتيب براساس
تعداد نمايش در هر صفحه: